Multifunkční bezešvý šátek 4Fun 8in1 Panda Red

Úvodní stránka > multifunkcni-satky > standard

 

Multifunkční šátek 4FUN 8in1

Velikost Vaše cena Do koše
Red 199,00 Kč
7,75 EUR

Multifunkční tubusový šátek s moderním autorským designem je ideálním vybavením pro jízdu na motocyklu, kole, kabrioletu a pro většinu outdoor i indoor sportů. Jednoduše ochrání hlavu, tvář nebo krk před sluncem, zimou, prachem nebo potem. Díky elastickému polyesterovému mikrovláknu, ze kterého je vyroben, je šátek měkký, lehký, pružný a jeho nošení je velmi příjemné.

 

Velikost šátku je navržena tak, aby se dokázala přizpůsobit většině dospělým - průměr tubusu je 16 cm. Šátek je možné prát v automatické pračce a není třeba ho žehlit.

 

Použité jemné mikropolyesterové vlákno je téměř nenasákavé, tím odvádí váš pot na povrch úpletu, nestudí na pokožce a neškrábe a nedráždí tak pokožku.

 

Jeho variabilita jej předurčuje pro různé možnosti použití – jako šátek, kukla, maska, nákrčník, čepice, čelenka, potítko, doplněk účesu a také jako vhodný a vkusný dárek :)

Tubusovitý šátek je vyroben z jemného mikrovlákna a potištěn z jedné strany množstvím různých vzorů. Má široké využití jako ochrana částí hlavy nebo krku – je jen na Vás, jak ho budete nosit. Vhodně doplní nejen sportovní oděv, jeho funkci využijete při cestování i během pracovních činností.

 

Lehký, skladný, efektní a hlavně efektivní součást Vašeho šatníku. Vyberte si ten Váš...

 

Použitý materiál

 

Vyrobeno z polyesterových mikrovláken (100% mikropolyester)

 

Velikost

 

25x46 cm (průměr tubusu je 16 cm)

 

Proč syntetická vlákna?

 

Výrobky vyrobené z jemného polyesterového vlákna dobře odolávají vodě, transportují vlhkost. Výrobky tedy odolávají agresivnímu prostředí, které je vytvářeno potem, nemění vzhled, netvoří „mapy“ a zůstávají barevně stálé.

 

Polyester má malou nasákavost, která způsobuje velmi rychlé vysychání. Výrobky z polyesterového vlákna transportují molekuly vodní páry kapilárními kanálky. Způsob pletení výrobku zajišťuje okamžitý odvod potu od pokožky.

 

Lze jej použít i při vyšších teplotách, praní však doporučujeme na 30°C. Většina pracích prostředků je vhodná, doporučujeme tekuté prací prostředky bez silikonu. Aviváž nepoužívejte, protože na vláknech vytvoří povlak, který znemožňuje funkci transportu molekul páry. Aviváž, která se na výrobek dostala omylem, lze odstranit dalším praním...

 

Zjednodušeně řečeno...

 

 • aktivně ničí i odolné bakterie

 • zabraňuje tvorbě zápachu

 • netlačící ploché švy

 • příjemný a lehký materiál

 • odvádí pot a nestudí

 • vysoká životnost a užitná hodnota

   

Pozor..!

 

Obsažená mikrovlákna jsou upravena technologií "antipilling". I přesto tvoří na povrchu, například v místech styku s vousy na krku a tváři, malé žmolky. Tento jev nijak neovlivňuje kvalitu ani funkci šátku.

Vhodné pro: běžné nošení, sportovní aktivity, cestování a všechny ostatní aktivity vykonávané během celého roku, konstruováno pro podvlékání pod funkční oděvy, ale také pod oděvy v práci, kanceláří a při cestování.

 

okolní teplotní podmínky

teplé

mírné

chladné

velmi chladné

 

fyzická aktivita

nízká

střední

vysoká

 

Tento výrobek je vhodný pro každý den, pro všechny sportovní a volnočasové aktivity v jakémkoli počasí po všechna roční období.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což spolu s precizním dílenským zpracováním splňuje všechny předpoklady k tomu, aby dlouho sloužily svému účelu. Níže uvádíme několik doporučení pro jejich údržbu a ošetřování:

 

 1. Dbejte důsledně pokynů na etiketách jednotlivých výrobků, ošetřujte je dle zobrazených symbolů.
   
 2. Používejte prací lázeň o teplotě max. 40 °C, vyšší teplota může oděvy poškodit.

 3. Pokud jsou oděvy znečištěné od prachu, neodkládejte jejich vyprání, prach poškozuje strukturu vláken.
   
 4. Doporučujeme prát oděvy obrácené na rubovou stranu, jejich estetika bude zachována po delší dobu.
   
 5. Používejte běžné prací prostředky, nejlépe se osvědčily tekuté prací přípravky bez aviváže.
   
 6. Perte odděleně od ostatního prádla, jejich strukturu mohou poškodit zipy a kovové součásti na ostatních oděvech.
   
 7. Nenechávejte prádlo dlouho namočené v pracím prostředku.
   
 8. Nepoužívejte aviváž. Aviváž vytváří film na jednotlivých vláknech a ucpává kapilární systém odvodu potu.
   
 9. Oděvy sušte volně zavěšené, rychle vysychají díky své nenasákavosti, nepoužívejte sušičku ani jiná topná tělesa.
   
 10. Materiály, používané k výrobě našich oděvů, se nemačkají, žehlení proto není nutné.
   

Věříme, že Vám dodržování těchto několika jednoduchých pravidel pomůže k dlouhodobé spokojenosti s našimi výrobky. Jakékoli dotazy spojené s údržbou velmi rádi zodpovíme. 

 

© Všechna práva vyhrazena moje-funkcni-pradlo.cz 2013-2018